Movies
Ratings
16
FrozenRated ★ 1.0
August RushRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5