Movies
Ratings
318
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5