Titles you rated
Masked ProsecutorRated ★ 4.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0
Dream KnightRated ★ 4.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Be ArrogantRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
ResetRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 4.0