Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0