Titles you rated
Low LifeRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
BloodrideRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5