Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 3.5
Warriors of the Rainbow: Seediq Bale - Part 2: The Rainbow BridgeRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beijing BicycleRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0
The Soong SistersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5