Series
Ratings
32
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0