Series
Ratings
71
HouseRated ★ 4.5
Black CloverRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.5
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5