Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0