Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
OpheliaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5