Series
Ratings
86
Aria the OriginationRated ★ 5.0
Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Who Rules The WorldRated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.0- おせんRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0