Titles you rated
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Samaritan GirlRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 4.0
Birdcage InnRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
CrocodileRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
ReptilianRated ★ 0.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0