Titles you rated
About TimeRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0