Titles you rated
IRISRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5