Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.5
The Righteous ThiefRated ★ 0.5
My BrotherRated ★ 1.5
Righteous TiesRated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 0.5
FailanRated ★ 0.5