Titles you rated
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0