Movies
Ratings
1014
Up in the AirRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
TurboRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0- AdulthoodRated ★ 3.0