Series
Ratings
175
SKY CastleRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 기생Rated ★ 3.5
Star of the UniverseRated ★ 2.5
Queen of the RingRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Age HarassmentRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.5