Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0