Titles you rated
CSI: MiamiRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0- Samantha Who?Rated ★ 5.0
- Outrageous WomanRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5