Movies
Ratings
268
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 3.5
Mismatched NoseRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
RamboRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 0.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5