Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5