Movies
Ratings
76
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0- NatalieRated ★ 0.5
Sad MovieRated ★ 1.0
Before SunriseRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Honey and CloverRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
ZeitgeistRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.5