Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0