Movies
Ratings
137
The VowRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0