Movies
Ratings
788
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
ToscanaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 1.5
The Whole TruthRated ★ 1.5