Series
Ratings
12
My MisterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5