Movies
Ratings
165
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5