Series
Ratings
53
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
LipstickRated ★ 4.5