Titles you rated
HellsingRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.5