Titles you rated
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Blind JusticeRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0