Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
HerRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0