Series
Ratings
28
You're BeautifulRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0