Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0