Movies
Ratings
34
Flying ColorsRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
NanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0