Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
Mad Bills to Pay (or Destiny, dile que no soy malo)Rated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5