Titles you rated
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0