Series
Ratings
33
Demon SlayerRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5