Series
Ratings
26
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
What's Up?Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0