Movies
Ratings
189
The DiscoveryRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Before I WakeRated ★ 3.0
CoherenceRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
CellRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Good KillRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0