Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 2.5
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 2.5