Titles you rated
Paradise RanchRated ★ 0.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0