Series
Ratings
106
You Are My SpringRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0