Series
Ratings
87
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SignalRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0