Movies
Ratings
120
King and the ClownRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0- The DayRated ★ 5.0
Empire of LustRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0