Series
Ratings
103
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Jeonseorui Gohyang - Original SeriesRated ★ 3.0
YakshaRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 4.0
Dream of the EmperorRated ★ 3.0
The Blade and PetalRated ★ 4.0
Kim Soo RoRated ★ 4.5
Crimson MoonRated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
God of WarRated ★ 5.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5