Series
Ratings
53- You Are My DestinyRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0