Movies
Ratings
867
Shallow GraveRated ★ 5.0
Angel HeartRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Decalogue III.Rated ★ 5.0
The KingdomRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Believe Me: The Abduction of Lisa McVeyRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
YoungjuRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 4.5