Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0