Series
Ratings
11
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 3.5
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0- Knight RiderRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5